Yalova Turu

Anasayfa // Yalova Turu

TUR HAKKINDA GENEL BILGI

Hamamlar , Yalova Sahil , Yalova Sudüşen Şelalesi , Gemilik Lokumcu ve Hediyelik Eşya , Zeytin ve Zeytinyağı Dükkanı , Restaurant , Kırcılar Deri

Sabah Bursa otellerden misafirlerimizi alıp Yalova’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 1 saat sürdükten sonra 11:00 gibi Yalova’ya varmış oluyoruz.

Öncelikle Termal İlçesinde bulunan  Sudüşen  Şelalesini ziyaret ediyoruz. Sudüşen şelalesi ve çevresi doğa tutkunlarına muhteşem bir şölen sunmaktadır.  Şelaleye giden yol, rahat ve doğal bir yürüyüş parkuruna sahiptir.

Şelaleye çıkarken eşsiz bir baraj gölü, Marmara Denizi manzarası ve çok çeşitli orman faunası ile karşılaşılır ki, bu güzergâh foto safari, doğa yürüyüşü ve piknik alanı olarak kullanılmaktadır. Buradan ayrılıp Yalova nın termal banyolarına   devam ediyoruz.

Yüzyıllardır çeşitli medeniyetlerin şifa merkezi olan Termal’in şifalı su kaynakları günümüzde de birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor.

Kaplıca suları romatizmalı ve metabolizmalı hastalıklarda, sindirim sistemi, karaciğer, safra kesesi, böbrek ve idrar yolları hastalıkları, ortopedik operasyonlar sonrası, deri hastalıkları, psikolojik hastalıklar, kadın hastalıkları, fonksiyonel rahatsızlıklara sahip hastalara şifa dağıtmaktadır. Buradan da yemeğimizi yemek üzere Yalova sahilde bulunan  restauranta geçiyoruz.

Yemek sonrası Yalova sahilde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamandan sonra Bursa ya doğru yola çıkıyoruz. Bursa da Derici ve Avm   alışveriş ile  turumuzu bitiriyoruz.

Hamamlar , Yalova Sahil , Yalova Sudüşen Şelalesi , Gemilik Lokumcu ve Hediyelik Eşya , Zeytin ve Zeytinyağı Dükkanı , Restaurant , Kırcılar Deri

Grup Turumuzda Dahil Hizmetler ;

  • Rehber
  • Yemek
  • Giriş Ücretleri
  • Araç

Lütfen bekleyin...

Tur hakkında detaylı bilgi almak için, lütfen bize ulaşın! 

Lütfen bekleyin...
Call Now
Directions